ULTRADŹWIĘKI WARSZAWA

Ultradźwięki w ogólnym zarysie poprawiają ukrwienie tkanek, powodują hamowanie procesów zapalnych i przyspieszenie wchłaniania tkankowego, zmniejszają ból i napięcie mięśniowe, stabilizują układ współczulny i zwiększają przewodnictwo nerwów, przyspieszają gojenie się tkanek miękkich i tkanki kostnej.

 

Czas trwania zabiegu: 5 min

Cena: 15 zł / jedna okolica

Wskazania

Przeciwwskazania

choroby zapalne i zwyrodnieniowe stawów i

kręgosłupa

nowotwory

stany pourazowe stawów, kości, ścięgien i mięśni

gruźlica płuc

przykurcze i blizny

stany gorączkowe

choroba reumatoidalna

ciąża

nerwobóle i zapalenie nerwów

zakrzepowe zapalenie żył

zespoły bólowe

metal w tkankach

bóle poamputacyjne

 

zaburzenia ukrwienia umiarkowanego stopnia

 

Zobacz także: magnetoterapia Warszawa

ultradźwięki Warszawa

Ultradźwięki to zabieg wykorzystywany w  rehabilitacji, który opiera się na działaniu skóry na głębokie struktury ciała za pomocą ultradźwięków. Celem zastosowania ultradźwięków w rehabilitacji jest uzyskanie efektu przeciwbólowego oraz pobudzenie procesów naprawy komórkowej.

Ultradźwięki stymulują przebudowę kolagenu, dlatego często stosuje się je przy urazach, w tym zerwanych więzadłach, ścięgnach i tkance łącznej.

Wynikiem leczenia ultradźwiękami jest zwiększenie elastyczności kolagenu, elastyczność blizny, rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz poprawa odżywienia tkanek. Dodatkowo ultradźwięki mają właściwości przeciwobrzękowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe.

ULTRADŹWIĘKI FAQ

Gdzie wykonywane są ultradźwięki?

Ultradźwięki są przeprowadzane w ośrodku rehabilitacyjnym Nestor zlokalizowanym w cichym zakątku dzielnicy Mokotów miasta Warszawa.

Ile kosztuje zabieg ultradźwięki w mieście Warszawa?

Aktualna cena podana jest w informacjach na stronie zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do ultradźwięków?

Główne przeciwwskazania przed ultradźwiękami to: nowotwory, gruźlica płuc, stany gorączkowe, ciąża, zakrzepowe zapalenie żył, czy też metal w tkankach.

Kiedy ultradźwięki?

Ultradźwięki to skuteczny zabieg na choroby zapalne i zwyrodnieniowe stawów i
kręgosłupa, stany pourazowe stawów, kości, ścięgien i mięśni, przykurcze i blizny, chorobę reumatoidalną, nerwobóle i zapalenie nerwów, zespoły bólowe, bóle poamputacyjne, zaburzenia ukrwienia umiarkowanego stopnia.

5/5 - (2 votes)